• Ваш список
  "Список порівняння" порожній

Пн–Пт: 09:00–18:00,
замовлення на сайті: 24/7

Про нас

Aldent.com.ua - це комплексні рішення в сфері стоматології.

Будь Ви клініка, яка надає весь спектр стоматологічних послуг, лікар - професіонал, людина, яка піклується про своє здоров'я, - ми завжди забезпечимо Вас усім необхідним.

Співпрацюючи з нами, ви будете відчувати підтримку надійного друга, який надає кваліфіковану допомогу у виборі, придбанні, подальшому обслуговуванні потрібних вам інструментів і матеріалів. Ви завжди маєте доступ до новинок ринку, вибір серед аналогів, постійно розширюється асортимент.

Нашими прямими партнерами є всесвітньо відомі бренди і їх представництва на території України. Це дає нам можливість пропонувати вам необхідні інструменти і матеріали, які відповідають сучасним потребам практики, за найкращими цінами.

Ми готові забезпечити вашу практику в усіх ключових напрямах:

 • терапія;
 • ортодонтія;
 • ендодонтія;
 • хірургія і пародонтологія;
 • матеріали та інструменти для техніків;
 • гігієна і профілактика.

Стоматологічні матеріали

Цей розділ web-каталогу представлений декількома позиціями. Тут можна вибрати і купити різноманітні стоматологічні матеріали, диференційовані за видом робіт:

 • Карпульних голки і анестетик для якісної анестезії;
 • Склоіономерний цемент, композит і адгезив для терапії;
 • Відбитковою матеріал і фіксує цемент для ортопедії;
 • Матеріали для лікування і пломбування каналів;
 • Шовний матеріал для хірургічних операцій.
 • В асортименті представлені і супутні товари, такі як: рукавички, дезінфікуючий засіб, маски і тд.

Стоматологічне обладнання

Від якості приладів залежить результат лікування. Власники клінік добре знають це і намагаються купити найсучасніше стоматологічне обладнання, здатне реалізувати всі можливості лікаря і втілити в білосніжній усмішці пацієнта його віртуозний талант і майстерність.

У цій категорії можна зустріти бори (алмазні та твердосплавні). Перші з них більш зносостійкі, тому в останні десятиліття набули широкого поширення. Також в асортименті пропонуються різноманітні наконечники, масла і мікромотори. Ми постійно працюємо над розширенням переліку доступного устаткування.

Стоматологічні інструменти

Від цих виробів залежить робота стоматолога. Вони відповідають за якість лікування і комфорт пацієнта під час процедури. В асортименті можна зустріти стоматологічні інструменти декількох видів:

 • Терапевтичні пристосування: диски (спіральні та полірувальні), штріпси, дзеркала.
 • Ортопедичні інструменти: шпателі, коронос'емщікі, різноманітні насадки.
 • Ендодонтичні: спрегери, плагери, каналонаповнювач.
 • Хірургічні різновиди: скейлери, Распатори, кюрети.

Всі стоматологічні інструменти купити можна за доступною вартості, ціна на деякі моделі нижче 100 гривень.

Майстерність зубних техніків

Стоматологію неможливо уявити без таких галузей, як ортодонтія і протезування. Робота зубного техніка важка, але цікава. У нього ніколи немає нестачі в клієнтах. Але, щоб пацієнти відчували приємні емоції і радісно посміхалися, необхідні матеріали та обладнання високого класу. А ще спеціальний відділ, де вершаться чудеса з виготовлення потрібних виробів для реставрації ротової порожнини хворого.

Алдент забезпечує продукцією не тільки стоматологів, які виконують терапевтичні і хірургічні роботи. Це ще і кращий зуботехнічний магазин в Україні. У його номенклатурному ряду є все, що може знадобитися для відновлювальних робіт.

Матеріали для зуботехнічної лабораторії включають воски та лаки, гіпси і композити, скловолокно, кераміку, пластмасу. Тут є все для формування і моделювання. З таким набором повертати людям естетичність зубного ряду не складе труднощів.

Ви можете скористатися нашими послугами в Києві, інших містах України, а при необхідності, і за кордоном.

Наша компанія твердо стоїть на принципах довгострокового співробітництва. Предметом нашої гордості є той факт, що 93% клієнтів, які звернулися до нас вперше, стають нашими постійними партнерами.

Неможливо побудувати успішний бізнес без принципів. У своїй роботі ми завжди дотримуємося п'яти базисів, які щодня дотримуємося і розвиваємо:

 1. Лідерство - робота зі справжніми лідерами, які завжди на крок попереду конкурентів.
 2. Надійність - ставлення до ваших успіхів як до своїх. Ніяких обіцянок і виправдань, тільки результат.
 3. Якість - ваше майстерне творчість в стоматології завжди вимагає акуратності, знань, правильності вибору і зважених рішень. Ми працюємо чисто, дотримуємося всіх законні норми і процедури. До вас ніколи не виникне питань.
 4. Вигоди клієнта - перед початком роботи ми дізнаємося ваші інтереси і з'ясуємо суть поставлених завдань. У нас виключені фрази «ні», «не можна» або «це неможливо».
 5. Довіра - ви можете сміливо нам довіряти навіть найделікатніші боку своєї діяльності, тому що конфіденційність і взаємна довіра у нас завжди на першому місці.

Все це дозволяє жити з єдиним кредо: Aldent.com.ua - кращий друг стоматолога.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно