• Ваш список
    "Список порівняння" порожній

Пн–Пт: 09:00–18:00,
замовлення на сайті: 24/7

Лекція та практична демонстрація по матеріалах сімейства Essentia

Шановні лікарі!

2 та 3 лютого 2018 року у м. Львові в навчальному центрі зуботехнічної лабораторії «Smile Energy» (власник – Сергій Грибовський) пройшла лекція та практична демонстрація на тему «Essentia – сучасний біоміметичний спосіб створення естетичних реставрацій».

Лекцію підготував та прочитав лікар-консультант GC Володимир Ричков (Україна).

Детально розглядалося  теоретичне  обгрунтування філософії сімейства Essentia:  естетичні переваги завдяки  унікальному  наповненню дентинних та емалевих  відтінків, концепція найприроднішої  побудови  кольору реставрації,  відповідність   віковим  змінам пацієнта.  Як приклад  найсучаснішого адгезиву «універсального»    покоління   детально  обговорювалася ще  одна новинка в  асортименті  GC – G-Premio Bond.  

Практичну демонстрацію провела технік-демонстратор GC Жустіна Каста (Польща).

На фантомі були виконані реставрації двох центральних різців, що відповідали пацієнтам середнього та поважного віку, за допомогою всіх відтінків Essentia та барвників Essentia Modifier, а також реставрації молярів з використанням Essentia Universal (LoFlo, HiFlo та пакуємого). Були продемонстровані цікаві прийоми для отримання найнатуральніших оптичних ефектів, які стають доступними завдяки новим матеріалам GC.

Процес виконання реставрацій супроводжувався докладним коментарем з якісним перекладом.

Висловлюємо велику вдячність Жустині Касті, Володимиру Ричкову та Сергію Грибовському за надання лікарям нових знань та методик в галузі виконання композитної реставрації взагалі та у використанні матеріалів сімейства Essentia зокрема.  

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно