• Ваш список
    "Список порівняння" порожній

Пн–Пт: 09:00–18:00,
замовлення на сайті: 24/7

Унікальність склоіономерного цементу Vitremer (Вітремер).

Сучасні стоматологічні матеріали для пломбування представлені на ринку в досить великому різноманітті. Умовно їх можна розділити на три категорії:

· Реставраційні. Пломбувальний матеріал, призначений для відновлення естетичного вигляду поверхні зуба. Як правило, середньо справляється з жувальної навантаженням і застосовується на фронтальній групі зубів.

· Матеріали з хорошими фізичними властивостями, але з мізерною кольоровою гамою, що практично не дозволяє їх використовувати на зубах, що потрапляють в зону посмішки.

· І універсальні стомат матеріали - справляються однаково добре з естетичністю, при цьому маючи високі фізичні показники. З економічної точки зору, найбільш зручний і вигідний варіант для лікаря.

Vitremer (Вітремер)  - класичний представник універсальних стоматологічних матеріалів, за короткий час завоював свою популярність, завдяки високим характеристикам. Фізичні та реставраційні властивості, зручність в роботі роблять його унікальним серед представників светоотверждаємих цементів.

Основний набір Вітремер включає в себе:

  • склоіономерні порошки з багатим відтіночним поруч
  • склоіономерна рідина
  • праймер і лак для додання блиску поверхні встановленої пломби. 

Наш магазин стоматологічних матеріалів пропонує і додаткові стоматологічні інструменти (наприклад, комплекти дисків для шліфування), рекомендовані виробником для зручності роботи і підвищення якісних показників пломби.

Переваги склоіономерного цементу Vitremer (Вітремер) перед іншими цементамі:

· Розширені можливості для пломбування:

         каріозних порожнин будь-якого класу за Блеком з високими естетичними показниками

         молочних зубів I і II класів по Блеку

         каріозних дефектів кореня і пришеечной частин зуба, включаючи фронтальне розташування

         в ортопедичної стоматології (наприклад, фіксація фарфорових вкладок, формування кукси) 

· Реставраційні роботи, як за методикою сендвіч - системи, так і при однопорціонние накладення матеріалу.

· Процес затвердіння цементу включає в себе три механізму: фотополімеризаційні, хімічна полімеризація і склоіономерна реакція.Таке поєднання сприяє найкращому крайовій прилягання і гарної адгезії, не залишаючи областей, де не пройшла реакція, що зручно при однопорціонному нанесенні.

· Широкий колірний ряд, представлений 7 стандартними відтінками, плюс два спеціальних, дозволяє підібрати пломбу для зубів будь-якого відтінку. 

· Повністю інтактний в рідкому середовищі, що виключає розчинення пломби з часом, продовжуючи терміни її служби, і перешкоджає її випадання.

· Відноситься до фторсодержащим пломбувальних матеріалів, перешкоджає каріозною процесам.

Купуйте у офіційного партнера компанії «ЗМ» стоматологічні матеріали. Харків, Вінниця, Дніпро, і інші регіони вже працюють з нашим стоматологічним магазином.

Багато років ми зберігаємо теплі партнерські відносини, що дозволяє нам задовольняти самі вибагливі вимоги нашого клієнта, утримуючи при цьому ціни виробника. Україна - територія, яку супермаркет АЛДЕНТ охоплює повністю, надаючи своєму покупцеві широкі можливості по доставці замовлення, з зручними формами оплати.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно