• Ваш список
    "Список порівняння" порожній

Пн–Пт: 09:00–18:00,
замовлення на сайті: 24/7

Filtek ™ Ultimate (Філтек Ультімейт) - Неперевершена естетика

Сучасний стоматологічний матеріал для пломбування Filtek ™ Ultimate (Філтек Ультімейт) незважаючи на те, що досить давно знаходиться на ринку, як і раніше є унікальним і не має аналогів серед своїх конкурентів. Свої позиції він впевнено утримує завдяки нанотехнологій, які лежать в основі його виробництва.

Реставраційні властивості матеріалу Філтек Ультімейт у багато разів перевершують аналогічні властивості інших матеріалів, призначених для фронтальної групи зубів.

Розширена колірна гамма пломбувального матеріалу Філтек з різним ступенем прозорості та глибиною кольору дозволяє відновлювати фронтальну групу зубів, повністю імітуючи природні тканини.

Професійний набір Філтек включає в себе:

3 дентинних відтінку

4 відтінки боді

4 емалевих відтінку

1 прозорий відтінок

1 селекторну колесо

Така різноманітність колірної гами дозволяє підібрати найбільш рідкісні зустрічаються кольору з високою точністю.

Пломбування фронтальної групи зубів із застосуванням Filtek Ultimate має особливості і включає в себе наступні етапи:

1. Підготовчий  - гігієнічна чистка зуба з видаленням нальоту.

2. Вибір відтінку емалі  та дентину за допомогою шкали VITAPAN і селекторної колеса «ЗМ». Подвійний підхід дозволяє домогтися точного попадання в колір.

3. Підбір інтенсивності кольору  повністю залежить від передбачуваної товщини реставрації, рекомендується використання підказки з використанням кольорової шкали шляхом співвідношення передбачуваної товщини з товщиною на планшеті.

4. Вибір методики нанесення.

При застосуванні методик пошарового нанесення і техніки силіконового ключа вдається відновити коронковую частина ідентичну біологічному зубу, з повним збереженням форми, структури та оптичних властивостей. За визнанням стоматологів Філтек Ультімейт є ідеальним для проведення таких реставраційних робіт.

Техніка силіконового ключа включає в себе:

-виготовлення силіконового ключа прямим або непрямим способами.

-фіксація

-адгезівная підготовка

-нанесення текучого композиту Filtek Ultimate Flowable з подальшою полімеризацією.

-нанесення обраного емалевого відтінку в кілька етапів з формуванням анатомічних особливостей ріжучого краю і кутів коронки з піднебінної сторони, подальша полімеризація.

-зняття ключа, візуальна оцінка сформованої піднебінної поверхні зуба.

-відновлення контактної поверхні за допомогою емалевого відтінку з подальшою полімеризацією.

-Внесення дентинного відтінку з формуванням внутрішньої структури зуба, полімеризація.

-формування вестибулярної поверхні зуба за допомогою емалевого відтінку з подальшою полімеризацією.

фінішна роботи в даному випадку мінімальні, але іноді необхідні. Обпилювання пломби, оклюзійна корекція, шліфування та полірування.

Переваги та зручність у роботі з Нанокомпозити Filtek Ultimate

· Клінічні дослідження показують, що ступінь блиску пломби з нанокомпозиту з часом не зникає, а рівень стіраємості пломбувального матеріалу повністю збігається з фізіологічним зношуванням емалі біологічного зуба. Такий ефект досягається за допомогою нанокластеров в складі пломби, потрапляючи під абразивну дію, вони стираються нарівні зі смолою, в якій знаходяться, що дозволяє поверхні залишатися гладкою протягом тривалого часу.

· Багата колірна гамма з різним ступенем прозорості та високими флуоресцентними властивостями (дентин, емаль, боді + прозорі відтінки) дозволяє з високою точністю підібрати колір майбутньої пломби. Потрібно відзначити, що з часом пломба з Філтек Ультімейт не тьмяніє і не піддається фарбуванню, як у інших матеріалів, завдяки структурі, в якій відсутні мікропори і подібністю з емаллю натурального зуба.

· Зручність в роботі досягається за допомогою консистенції, матеріал добре лягає на відпрепарованих поверхню, заповнюючи важкодоступні простору. Ідеально підходить для відтворення анатомічних особливостей зуба. Різнобарвні шприци з добре читаються етикетками не змусять вас втрачати дорогоцінні секунди під час роботи.

· При використанні техніки пошарового нанесення зчеплення між шарами максимальне, не вимагає застосування додаткових маніпуляцій в момент розподілу.

· Економія. Завдяки своїй консистенції і зручність в робочому процесі, кінцевий результат практично не вимагає об'ємного обпилювання пломби. При роботі з фронтальним групою зубів етап коригування найчастіше відсутня і досить шліфування й полірування відреставрованого зуба.

· Износостойкие якості нанокомпозиту Filtek Ultimate дозволяють успішно застосовувати його і на жувальній групі зубів, тут все залежить від уподобань лікаря і доцільності.

Магазин «АЛДЕНТ» пропонує вам придбати за ціною виробника стоматологічний матеріал Filtek Ultimate. Купити нанокомпозит можна одним із зручних способів, зазначених на сайті, доставка товару здійснюється у всі населені пункти України в короткі терміни.

Filtek (Філтек) - ціна повністю виправдовує якість, доведено клінічними випробуваннями і відгуками лікарів стоматологів.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно