PROTESIL Light, 140 мл Код 11495

 • 188грн
C-силіконова коригуюча маса, характеризується високою точністю передачі деталей. Рекомендується застосовувати за двоетапною методикою в поєднанні з PROTESIL PUTTY та PROTESIL CATALYST. Призначена для зняття всіх видів відбитків для виготовлення різних ортопедичних та ортодонтичних конструкцій.
 • Опис

  Властивості та переваги

  ✔ Тип III
  ✔ Висока точність передачі деталей
  ✔ Час затвердіння в порожнині рота: 3-4 хв
  ✔ Жорсткість 24-30 A за Шором
  ✔ Колір зелений

  Дозування

  Видавіть PROTESILLIGHT з туби на блок для замішування, на кожен відрізок коригуючої маси відміряйте такий же відрізок каталізатора PROTESIL CATALYST.

  Висока температура в приміщенні або збільшення дози каталізатора можуть прискорити процес вулканізації. Низька температура в приміщенні або зменшення дози каталізатора, навпаки, сповільнюють його.

  Підготовка

  З допомогою шпателя ретельно змішайте компоненти протягом 30 секунд. Щоб запобігти утворенню повітряних бульбашок, декілька разів розподіляйте суміш тонким шаром в процесі замішування, доки вона не набуде однорідного забарвлення.

  Рекомендації з дезінфекції відбитку

  Після зняття відбитку його потрібно дезінфікувати для повного видалення дрібних частинок матеріалу та слини. Це можна робити, зануривши його в 2% розчин глютаральдегіду, 0.5% розчин гіпохлориту натрію або інший спеціально для цього призначений продукт. Відбиток може залишатися зануреним в дезінфікуючому розчині протягом 30-60 хвилин; при цьому жодних змін розмірів не відбувається.

  Рекомендації з відливання моделі

  Відливати модель рекомендується через 30 хвилин після полімеризації впродовж наступних 72 годин. Матеріал PROTESIL LIGHT сумісний з усіма якісними стоматологічними гіпсами.


  Характеристики

  Артикул 11495
  Колір Зелений
  Об'єм 140 мл
  Робочий час 1 хв 30 сек
  Спосіб змішування Ручний
 • Характеристики
  Назва матеріалу
  PROTESIL
  Форма випуску
  Коректор
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід