PROTESIL, 12 комплектів (900 мл + 140 мл + 60 мл) Код 39682

 • 10 450грн
  9 196грн
Комплект C-силіконових матеріалів PROTESIL PUTTY, PROTESIL LIGHT та PROTESIL CATALYST. Призначений для зняття всіх видів відбитків для виготовлення різних ортопедичних та ортодонтичних конструкцій. Рекомендується застосовувати за двоетапною методикою. Групова упаковка 12 шт.
 • Опис

  Властивості та переваги

  ✔ Деформація при стисканні: 3-5%
  ✔ Відновлення форми >99.5%
  ✔ Жорсткість: 50 A за Шором – база, 24/30 А за Шором – коригуюча
  ✔ Час затвердіння в порожнині рота: 3-4 хв
  ✔ База має персиковий смак
  ✔ Колір: база – жовтий, коригуюча – зелений, каталізатор – червоний

  Дозування та замішування

  На кожну мірну ложку "без гірки" базової маси PROTESIL PUTTY відмірюйте 2 відрізки гелю-каталізатора довжиною по 4 см. Акуратно змішуйте каталізатор з базою протягом мінімум 30 секунд, декілька разів розподіляючи суміш тонким шаром в процесі замішування, доки вона не набуде однорідного забарвлення.

  Видавіть PROTESIL LIGHT з туби на блок для замішування, на кожен відрізок коригуючої маси відміряйте такий же відрізок каталізатора PROTESIL CATALYST. З допомогою шпателя ретельно змішайте компоненти протягом 30 секунд. Щоб запобігти утворенню повітряних бульбашок, декілька разів розподіляйте суміш тонким шаром в процесі замішування, доки вона не набуде однорідного забарвлення.

  Висока температура в приміщенні або збільшення дози каталізатора можуть прискорити процес вулканізації. Низька температура в приміщенні або зменшення дози каталізатора, навпаки, cповільнюють його.

  Рекомендації з дезінфекції відбитку

  Після зняття відбитку його потрібно дезінфікувати для повного видалення дрібних частинок матеріалу та слини. Це можна робити, зануривши його в 2% розчин глютаральдегіду, 0.5% розчин гіпохлориту натрію або інший спеціально для цього призначений продукт. Відбиток може залишатися зануреним в дезінфікуючому розчині протягом 30-60 хвилин; при цьому жодних змін розмірів не відбувається.

  Рекомендації з відливання моделі

  Відливати модель рекомендується через 30 хвилин після полімеризації впродовж наступних 72 годин. Матеріали PROTESIL PUTTY та PROTESIL LIGHT сумісний з усіма якісними стоматологічними гіпсами.

  Характеристики

  Артикул 39682
  Склад набору
  Робочий час 1 хв 30 сек
  Спосіб змішування Ручний
  Кількість в упаковці 12
 • Характеристики
  Назва матеріалу
  PROTESIL
  Форма випуску
  Набір
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід