PRESTIGE Regular, 2х50 мл, 12 насадок Код 11487

 • 925грн

А-силіконова коригуюча маса (тип II). Рекомендується використовувати для двоетапної та одноетапної методик зняття відбитку. Характеризується тиксотропністю, оптимальною текучістю та високою точністю передачі деталей. Час затвердіння в порожнині рота 3 хв 30 сек.

 • Опис

  PRESTIGE REGULAR показаний для усіх видів стоматологічних відбитків, що використовуються для виготовлення постійних та знімних протезів, при роботі з ортодонтичними конструкціями, брекетами, тимчасовими конструкціями і т.п. Має ідеальне співвідношення між робочим часом та часом твердіння.

  Властивості та переваги

  ✔ Тип II
  ✔ Час затвердіння в порожнині рота: 3 хв 30 сек
  ✔ Висока точність передачі деталей
  ✔ Жорсткість 45 A за Шором
  ✔ Відновлення форми >99.5%
  ✔ Не має смаку та запаху
  ✔ Колір жовтий

  Рекомендації з дезінфекції відбитку

  Після зняття відбитку його потрібно дезінфікувати для повного видалення дрібних часточок матеріалу та слини. Це можна робити, зануривши його в 2% розчин глютаральдегіду, 0.5% розчин гіпохлориту натрію або інший спеціально для цього призначений продукт. Відбиток може залишатися зануреним в дезінфікуючому розчині протягом 30-60 хвилин; при цьому ніяких деформацій не відбувається. Точно дотримуйтесь інструкцій виробника засобу.

  Рекомендації з відливання моделі

  Відливати модель рекомендується не раніше, ніж через 1 годину після полімеризації. Стабільність розмірів відбитку зберігається протягом 7 днів. Матеріали серії PRESTIGE сумісні з усіма високоякісними стоматологічними гіпсами, наявними на ринку (наприклад, FUJIROCK GC класу 4).


  Характеристики

  Артикул 11487
  Колір Жовтий
  Упаковка 2 картриджа, 12 насадок
  Об'єм 100 мл
  Робочий час 2 хв
  Спосіб змішування Насадка
  Повний час затвердіння 5 хв 30 сек
  Смак/запах Немає
 • Характеристики
  Назва матеріалу
  PRESTIGE
  Тип
  Коректор
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід