PORCELAIN Fix набір Код 11563

 • 1 527грн
  1 168грн
Повний набір для підготовки керамічних вінірів, вкладок та коронок перед фіксацією. Призначений для підготовки керамічних коронок, вінірів та накладок до цементування, а також для ремонту сколів керамічних або металокерамічних коронок.
 • Опис

  Набір PORCELAIN FIX складається з травильного гелю для кераміки PORCELAIN ETCH та силану PORCELAIN SILANE.

  PORCELAIN ETCH – спеціальний буферний в’язкий гель плавикової кислоти, який протравлює будь-які види кераміки, надаючи її поверхні мікроскопічну пористість, що забезпечує міцне механічне зчеплення з композитними матеріалами.

  PORCELAIN SILANE – однокомпонентний силан, який при нанесенні на протравлену поверхню кераміки збільшує силу адгезії, підвищуючи тим самим довговічність фіксації.

  До комплекту входять пусті шприци з насадками-аплікаторами, в які перед процедурою можна набирати PORCELAIN SILANE – для зручності нанесення. Зберігати в них силан не рекомендується, оскільки він дуже леткий, а конструкція шприца не дозволяє досягти герметичності.

  Якщо ви збираєтеся проводити процедуру у ротовій порожнині, ізолюйте зону, що буде протравлюватися, за допомогою кофердаму!


  Характеристики

  Артикул 11563
  Склад набору PORCELAIN ETCH, 2x1.2 мл

  Документи

  Інструкція PORCELAIN FIX Розмір: 101.9Кб
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід