K-REAMER №06, 25 мм, 6 шт. Код 5920

 • 169грн
Немає в наявності
Інструмент К-REAMER призначений для проходження кореневого каналу, дуже добре видаляє з нього дентинні ошурки. Має квадратний поперечний переріз. Характеризується гнучкістю та високою ріжучою здатністю. Міцний на розрив.
 • Опис

  Інструмент К-REAMER виготовляється методом вільного скручування (приблизно 0.75 витка на 1 мм робочої довжини) дроту квадратного перерізу з конусною верхівкою.

  Використовується під час проходження кореневого каналу для виконання пиляючих рухів "вниз" (у напрямку апікальної частини) та "вверх" (у напрямку коронки), а також допоміжних обертальних рухів за годинниковою стрілкою.

  Властивості та переваги

  ✔ Квадратний поперечний переріз забезпечує кращий опір боковому навантаженню, збільшуючи кількість ріжучих граней та міцність інструмента
  ✔ Характеризується гнучкістю та високою ріжучою здатністю окрайок (при обертанні), що зумовлено подовженим кроком. Простір між ріжучою поверхнею інструмента та стінкою каналу збільшений у зв’язку з тим, що інструмент скручений менш щільно
  ✔ Дуже добре видаляє дентинні ошурки з каналу
  ✔ Міцний на розрив

  Увага: під час інтенсивного введення в канал інструмент проявляє тенденцію до заклинювання між стінками каналу, що веде до розкручування та перелому.

  Рекомендації: оглядайте інструмент на "розкручування" (видовження витків), при виявленні дефектів – не використовуйте!


  Характеристики

  Артикул 5920
  Упаковка Інструменти, 6 шт.
  Довжина 25 мм
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід