GRADIA DIRECT шприц AО4, 4 г Код 4776

 • 853грн
Популярний реставраційний композит світлового затвердіння. Призначений для реставрацій порожнин I, II (GRADIA DIRECT Posterior) та III, IV, V класів (GRADIA DIRECT Anterior). Максимальна простота підбору відтінку, легкість у моделюванні та поліруванні зробили цей матеріал одним з найвідоміших на українському стоматологічному ринку.
Назва матеріалу GRADIA DIRECT
 • Опис

  GRADIA DIRECT дозволить задовольнити ваші найвишуканіші естетичні вимоги. Цей матеріал гарантує створення естетичних та надійних реставрацій за допомогою як багатошарової так і одношарової техніки нанесення. Завдяки відмінній кольоровій адаптації до відтінків твердих тканин зуба ви можете досягти природності реставрацій за допомогою лише одного відтінку. Комбінація різних відтінків забезпечує ще досконаліші естетичні результати.

  Застосування спеціально розробленого попередньо полімерізованного наповнювача (у 2003-му році це була революція у технології композитів світлового затвердіння) полегшує полірування реставрації, а також сприяє перевідбиттю світла – робить реставрацію "невидимою", розмиваючи її межі.

  Властивості та переваги

  GRADIA DIRECT Anterior
  ✔ Чудова естетика та гладка поверхня реставрацій
  ✔ Бездоганна відповідність за кольорами і адаптація до природного відтінку тканин зуба
  ✔ Збільшений робочий час завдяки низькій чутливості до зовнішніх джерел освітлення
  ✔ Збалансована в'язкість забезпечує чудові робочі властивості

  GRADIA DIRECT Posterior
  ✔ Видатні механічні характеристики
  ✔ Висока міцність на стискання запобігає сколам та розтріскуванню матеріалу при підвищеному оклюзійному навантаженні
  ✔ Чудова пакуємість є перевагою при реставраціях порожнин I-II класів
  ✔ Рентгеноконтрастність полегшує діагностику

  Система відтінків

  Оригінальна система для створення "невидимих" реставрацій для всіх показань складається зі Стандартних, Зовнішніх Спеціальних та Внутрішніх Спеціальних відтінків.

  Стандартні відтінки застосовуються при виконанні реставрацій (формуванні кольору) на фронтальних (Anterior) та жувальних (Posterior) зубах.

  Зовнішні Спеціальні – прозорі відтінки для характеризації реставрацій на фронтальних та жувальних зубах.

  Внутрішні Спеціальні – опакові відтінки для виготовлення реставрацій, в першу чергу III-IV класу, а також виконання маскувальних функцій при наявності дисколорації та армуючих елементів.

  Таблиця комбінації відтінків

  За допомогою таблиці, що знаходиться нижче, ви зможете легко підібрати необхідні відтінки різних шарів для реставрації великих порожнин фронтальної групи зубів.

  Gradia_table 1.jpg

  Техніка багатошарового нанесення

  Gradia_teeth.jpg


  Характеристики

  Артикул 4776
  Вага 4 г
  Відтінок AO4
  Об'єм 2.7 мл
  Спосіб затвердіння Полімеризація світлом
  Час полімеризації світлом 20 сек

  Документи

  Інструкція Gradia Direct Розмір: 1.1 МБ
 • Характеристики
  Назва матеріалу
  GRADIA DIRECT
  Форма випуску
  Шприц
  Відтінок
  AO4
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
 • Аксесуари
  2 106грн

  Реставраційний текучий композит світлового затвердіння. Має унікальні для текучих композитів моделювальні, естетичні властивості та міцність, а також знижену усадку. Є самостійним реставраційним матеріалом, показаним для відновлення порожнин всіх класів та будь-якого об'єму.

  2 001грн

  Самопротравлюючий адгезив світлового затвердіння (7 покоління), простий в застосуванні, має механічну та хімічну адгезію до тканин зуба і до склоіономерних цементів. Основною його особливістю є незалежність від рівня сухості адгезивної поверхні, що робить результат більш прогнозованим.

  1 081грн

  Текучий композит світлового затвердіння. Завдяки специфічним фізичним властивостям та оптимальній текучості GRADIA DIRECT Flo чудово підходить для виготовлення підкладок під композитні реставрації (як адаптуючий шар), заповнення піднутрінь і відновлення пришийкових порожнин.