Гель INTERPROX для чищення міжзубних проміжків, 20 мл Код 9483

 • 108грн
Немає в наявності

Гель INTERPROX призначений для догляду за міжзубними проміжками. Його активні речовини забезпечують ефективну профілактику захворювань ясен і виникнення карієсу у важкодоступних міжзубних ділянках. Особливо рекомендується до застосування пацієнтам, які проходять курс ортодонтичного лікування.

 • Опис

  Гель INTERPROX провідні фахівці компанії DENTAID спеціально розробили для догляду за міжзубними проміжками, ортодонтичними та ортопедичними конструкціями. Гелеподібна форма препарату допомагає міжзубній щіточці легко ковзати між поверхнями, а збалансована формула надійно захищає зуби від карієсу, а ясна — від гінгівіту і пародонтиту.

  Одна крапля гелю для кожного окремого проміжку гарантує дію активних інгредієнтів саме там, де це необхідно!

  Активні речовини:
  Хлорид цетилпіридину, лактат цинку, алантоїн, фторид натрію

  Призначення та властивості:

   • для чищення міжзубних проміжків (наноситься на міжзубну щіточку)
   • для догляду за порожниною рота в період ортодонтичного лікування
   • для пацієнтів з ортопедичними конструкціями
   • для профілактики та контролю розвитку пародонталь¬них захворювань та карієсу у важкодоступних міжзубних ділянках, діастемах, зонах фуркації

  До складу гелю INTERPROX входять:

  ✔ Хлорид цетилпіридину — характеризується бактерицидною, противірусною і протигрибковою активністю, підтримує нормальний стан порожнини рота, перешкоджає запаленню ясен і запобігає виникненню гінгівіту.
  Має ефективну дію проти зубного нальоту і токсинів, які виділяють патогенні бактерії, таким чином, запобігаючи появі гінгівіту.
  Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських препаратів США відносить хлорид цетилпіридину до безпечних і ефективних протимікробних речовин для профілактики гінгівіту, що викликається зубним нальотом, при застосуванні в концентраціях від 0.05% до 0.1%.

  ✔ Лактат цинку — спеціальний компонент проти утворення зубного каменю і неприємного запаху з рота, який також має протизапальні властивості. Має бактеріостатичну дію, стримує розвиток бактерій, які продукують леткі сполуки сірки, а також зв’язує їх з утворенням нерозчинних сполук, усуваючи тим самим неприємний запах з рота. Під впливом лактату цинку сповільнюється розвиток Streptococcus mutans.

  ✔ Алантоїн — допомагає у формуванні здорової тканини, має протизапальні та лікувальні властивості. Включений до списку місцевих анестетиків, в’яжучих та протизапальних препаратів Всесвітньої організації охорони здоров’я.  

  ✔ Фторид натрію — зміцнює емаль. Фторид різко зменшує кислотність до настільки низького рівня, що кількість Streptococcus mutans, яким життєво необхідне кисле середовище, значно скорочується. Доведено, що в результаті використання висококонцентрованих препаратів фтору ріст патогенної мікрофлори пригнічується протягом 3-4 днів, а початкова чисельність мікроорганізмів відновлюється лише на 20-й день.

  Характеристики

  Артикул 9483
  Упаковка Картонна упаковка
  Об'єм 20 мл
  Активні речовини Хлорид цетилпіридину, лактат цинку, алантоїн, фторид натрію
  Призначення Для догляду за міжзубними проміжками та брекетами
  Рекомендації з використання Від 7 років

  Документи

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід