G-CEM VENEER, шприц Opaque, 1.7 г (1.0 мл) Код 40440

 • 1 045грн

Цемент для фіксації вінірів, шприц. Розроблений для адгезивної фіксації найтонших (< 2 мм) вишуканих безметалевих конструкцій.

 • Опис

  G-CEM VENEER — це найсучасніший цемент для фіксації найвибагливіших естетичних безметалевих конструкцій — вінірів.

  Властивості та переваги:

  ✔ Завдяки G-MULTI Primer, цемент G-CEM Veneer може зафіксувати ортопедичну конструкцію виконану на будь-якому каркасі: діоксид цирконію, дисилікат літію, прес-кераміка, гібридна кераміка, безкаркасна кераміка, будь-який сплав металу, композит,
  ✔ Завдяки G-Premio BOND, цемент G-CEM Veneer приєднується до будь-якого матеріалу кукси: тканини зуба, композит, будь-який металевий сплав, діоксид цирконію,
  ✔ Неперевершена тиксотропність G-CEM Veneer дозволяє утворити найтонший шар та ідеально адаптувати конструкцію.

  Характеристики

  Артикул 40440
  Вага 1.7 г
  Відтінок Opaque
  Упаковка Шприц
  Форма випуску Паста
  Об'єм 1 мл
  Спосіб затвердіння Полімеризація світлом
  Час полімеризації світлом 20 сек
  Кількість в упаковці 1
 • Характеристики
  Назва матеріалу
  G-CEM VENEER
  Форма випуску
  Шприц
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
 • Аксесуари
  2 159грн

  G-Premio BOND – універсальний адгезив, сумісний з будь-яким режимом протравлювання (тотальне, вибіркове, самопротравлювання), який можна використовувати не лише для прямого бондингу, а й для ремонту прямих композитних реставрацій та непрямих ортопедичних конструкцій на каркасах із композиту, металу та діоксиду цирконію, а також для лікування гіперчутливості.

  9 972грн

  G-CEM LinkForce – адгезивний композитний цемент подвійного твердіння для фіксації. Вирізняється повною універсальністю: немає обмежень щодо типу ортопедичної конструкції, матеріалу каркасу та матеріалу кукси.

  4 587грн

  Універсальний самоадгезивний композитний фіксуючий цемент подвійного затвердіння. Призначений для фіксації керамічних, металокерамічних та композитних непрямих реставрацій. Унікальні фосфатні мономери в складі цементу гарантують неперевершену довговічну адгезію, особливо до оксиду цирконію.