EVERX Posterior, 50 канюль Код 12713

 • 7 330грн
Композит, посилений скловолокном. Показаний для заміщення дентину при одночасному використанні з традиційним композитом. Ефективний при відновленні великих порожнин, особливо в депульпованих зубах. Скловолокна перешкоджають поширенню тріщин в реставрації, підвищуючи надійність конструкції на жувальній ділянці.
Назва матеріалу EVERX
 • Опис

  EVERX Posterior – композитний замінник дентину, посилений скловолокном. Саме введення до його складу волокон дозволило максимально наблизити матеріал за механічними характеристиками до дентину. При виконанні масштабних прямих композитних реставрацій (при відсутності 2 і більше стінок) це є незамінною перевагою.

  Властивості та переваги

  ✔ Скловолокна запобігають поширенню тріщин в тілі реставрації та тканинах зуба
  ✔ Стійкість матеріалу до розтріскування, яка дорівнює значенню цієї характеристики у дентината майже вдвічі перевершує цей параметр у традиційних композитів
  ✔ Мінімальна усадка в горизонтальній площині
  ✔ Матеріал можна вносити та полімеризувати шаром товщиною до 4-5 мм
  ✔ Пакуєма консистенція
  ✔ Надійне крайове прилягання як до композиту, так і до тканин зуба
  ✔ Достатня рентгеноконтрастність

  EVERX Posterior особливо стане в нагоді у тих ситуаціях, коли з яких-небудь причин лікар виконує замість ортопедичної конструкції пряму композитну реставрацію. При великому об’єміта товщині шару конструкція або стінка зуба може тріснути через недостатню еластичність традиційних композитних матеріалів. Особливо якщо мова йде про депульповані зуби. У цьому випадку дуже доречним буде використання дентиноподобного матеріалу EVERX Posterior. УВАГА! Ламінація EVERX Posterior реставраційним композитом є обов’язковою.

  EVERX Posterior значною мірою спрощує та прискорює виконання прямої реставрації, при цьому підвищуючи її надійність та довговічність, а також знижує її собівартість.

  Має універсальний жовто-прозорий відтінок.


  Характеристики

  Артикул 12713
  Відтінок Жовто-прозорий
  Упаковка 50 капсул x 0.13 мл
  Спосіб затвердіння Полімеризація світлом
  Час полімеризації світлом 20 сек
  Кількість в упаковці 50 шт.

  Документи

  Буклет everX Posterior™ Розмір: 620Кб
 • Характеристики
  Назва матеріалу
  EVERX
  Форма випуску
  Канюля
  Відтінок
  P
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід