EVERX Flow DENTIN, шприц, 3.7 г Код 40421

 • 1 943грн
Текучий композитний замінник дентину, посилений скловолокном. Показаний для заміщення дентину при одночасному використанні з традиційним композитом. Ефективний для естетичного відновлення великих порожнин, особливо в депульпованих зубах. Скловолокна перешкоджають поширенню тріщин в реставрації, підвищуючи надійність конструкції на жувальній ділянці. Може вноситися шаром до 2 мм
Назва матеріалу EVERX
 • Опис

  EVERX Flow – текучий композитний замінник дентину, посилений коротким скловолокном. Саме введення до складу волокон дозволило максимально наблизити матеріал за механічними характеристиками до дентину. При виконанні масштабних прямих композитних реставрацій (при відсутності 2 і більше стінок) це є незамінною перевагою.

  Властивості та переваги:

  ✔ Скловолокна запобігають поширенню тріщин в тілі реставрації та тканинах зуба,
  ✔ Стійкість матеріалу до розтріскування, яка дорівнює значенню цієї характеристики у дентина та майже вдвічі перевершує цей параметр у традиційних композитів,
  ✔ Матеріал можна вносити та полімеризувати шаром товщиною до 5.5 мм (відтінок BULK) та 2 мм (відтінок DENTIN),
  ✔ Мінімальна усадка,
  ✔ Гарна тиксотропність,
  ✔ Надійне крайове прилягання як до композита, так і до тканин зуба.

  EVERX Flow особливо стане в пригоді у тих ситуаціях, коли з яких-небудь причин лікар виконує пряму композитну реставрацію замість ортопедичної.

  При великому об’ємі та товщині шару, конструкція або стінка зуба може тріснути через недостатню еластичність традиційних композитних матеріалів. Особливо, якщо мова йде про депульповані зуби. У цьому випадку дуже доречним буде використання дентиноподібного матеріалу - EVERX Flow. Відтінок BULK може бути внесений шаром до 5.5 мм та ідеально підходить для глибоких порожнин, або коли вам необхідно пришвидшити процедуру.

  Відтінок DENTIN має вищу опаковість та потребує стандартного нашарування (не більше ніж 2 мм). Це найкращий вибір, якщо ви прагнете досягти найестетичніших результатів на жувальній ділянці.

  УВАГА! Ламінація EVERX Flow реставраційним композитом є обов’язковою.


  Характеристики

  Артикул 40421
  Вага 3.7 г
  Відтінок DENTIN (жовтий)
  Упаковка Шприц
  Форма випуску Паста
  Об'єм 2.0 мл
  Спосіб затвердіння Полімеризація світлом
  Час полімеризації світлом 20 сек
  Кількість в упаковці 1
 • Характеристики
  Назва матеріалу
  EVERX
  Форма випуску
  Шприц
  Відтінок
  DE
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід