ESSENTIA Стартовий набір, 7 шприців Код 35845

 • 8 330грн
Essentia – універсальний гібридний композит з ультрадрібними частками наповнювача зі спрощеною системою відтінків. Використовуючи лише сім шприців, у вас тепер є ідеальне рішення для усіх ваших реставрацій.
Назва матеріалу ESSENTIA
 • Опис

  Естетична реставрація дуже часто асоціюється зі складною процедурою нашарувань. Після багатьох років розробки, на основі досвіду топових експертів з естетики, GC пропонує вам докорінні зміни у реставрації за допомогою інноваційної та сміливої концепції відтінків.

  Традиційна система відтінків складається з тонів (кольорів) відомих як A, B, C і D. Відомо, що емаль та дентин мають різні характеристики та по-різному впливають на сприйняття відтінку зубів. Відмовившись від уявлення про традиційну монохромність відтінків і фокусуючись на відтворенні характеристик емалі та дентину, ви можете отримати природний результат усього в 2 шари.

  Три відтінки дентину відрізняються насиченістю та опаковістю так само як і змінюється натуральний дентин з віком пацієнта. Вони відповідають «інтенсивності» відтінків реставрації з пошаровим нанесенням. М’яка консистенція матеріалу пристосована до техніки нашарування. Два відтінки емалі забезпечать прозорість та вдихнуть життя у реставрації. Консистенція жорсткіша за консистенцію дентинних відтінків, що доречно для зовнішнього шару.

  Універсальний відтінок - один відтінок для невеликих порожнин та реставрацій жувальних зубів. Цей єдиний відтінок створений, щоб ідеально відповідати усім ситуаціям, де комбінація відтінків не потрібна, як, наприклад, малі порожнини чи порожнини жувальних зубів. Пакуємість матеріалу дозволяє легко вносити його в порожнини I та II класу.

  Маскуючий Лайнер – достатньо рідкий матеріал з підвищеною опаковістю. Через те, що в глибоких порожнинах часто трапляються дисколорації та заплямування, Маскуючий Лайнер був створений, щоб замаскувати ці недоліки тонким опаковим шаром. Більш рідка консистенція дозволяє досягнути найглибших зон порожнин.

  Властивості та переваги

  ✔ Спрощена система відтінків
  ✔ Зменшена кількість шприців та канюль (7 відтінків, що задовольняють 90% випадків)
  ✔ Легке моделювання
  ✔ Спрощена поліруємість
  ✔ Чудові та клінічно значимі фізичні властивості

  Відтінки

  LD (світлий дентин); MD (звичайний дентин); DD (темний дентин); LE (світла емаль); DE (темна емаль); U (універсальний); ML (маскуючий лайнер)

  Виробник GC
  Артикул 35845
  Упаковка 7 шприців: LD 3.4 г (2 мл), MD 3.4 г (2 мл), DD 3.4 г (2 мл), LE 3.8 г (2 мл), DE 3.8 г (2 мл), U 4.0 г (2 мл), ML 3.4 г (2 мл)
  Спосіб затвердіння Полімеризація світлом
  Час полімеризації світлом 20 сек
  Кількість в упаковці 7 шприців

  Документи

  Буклет Essentia UA Розмір: 607.8Кб
  Інструкція Essentia Розмір: 96.4Кб
 • Характеристики
  Назва матеріалу
  ESSENTIA
  Форма випуску
  Шприц
  Відтінок
  DE, DD, LD, LE, MD, ML, U
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід