ESSENTIA, канюля LD, 0.27 г Код 35861

 • 145грн
Essentia – універсальний гібридний композит з ультрадрібними частками наповнювача зі спрощеною системою відтінків. Використовуючи лише сім шприців, у вас тепер є ідеальне рішення для усіх ваших реставрацій.
Назва матеріалу ESSENTIA
 • Опис

  Естетична реставрація дуже часто асоціюється зі складною процедурою нашарувань. Після багатьох років розробки, на основі досвіду топових експертів з естетики, GC пропонує вам докорінні зміни у реставрації за допомогою інноваційної та сміливої концепції відтінків.

  Традиційна система відтінків складається з тонів (кольорів) відомих як A, B, C і D. Відомо, що емаль та дентин мають різні характеристики та по-різному впливають на сприйняття відтінку зубів. Відмовившись від уявлення про традиційну монохромність відтінків і фокусуючись на відтворенні характеристик емалі та дентину, ви можете отримати природний результат усього в 2 шари.

  Три відтінки дентину відрізняються насиченістю та опаковістю так само як і змінюється натуральний дентин з віком пацієнта. Вони відповідають «інтенсивності» відтінків реставрації з пошаровим нанесенням. М’яка консистенція матеріалу пристосована до техніки нашарування.

  Два відтінки емалі забезпечать прозорість та вдихнуть життя у реставрації. Консистенція жорсткіша за консистенцію дентинних відтінків, що доречно для зовнішнього шару.

  Властивості та переваги

  ✔ Спрощена система відтінків
  ✔ Зменшена кількість шприців та канюль (7 відтінків, що задовольняють 90% випадків)
  ✔ Легке моделювання
  ✔ Спрощена поліруємість
  ✔ Чудові та клінічно значимі фізичні властивості
  Виробник GC
  Артикул 35861
  Вага 0.27 г
  Відтінок LD
  Об'єм 0.16 мл
  Спосіб затвердіння Полімеризація світлом
  Час полімеризації світлом 20 сек
  Кількість в упаковці 1 канюля

  Документи

  Буклет Essentia UA Розмір: 607.8Кб
  Інструкція Essentia Розмір: 96.4Кб
 • Характеристики
  Назва матеріалу
  ESSENTIA
  Форма випуску
  Канюля
  Відтінок
  LD
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід