EQUIA Forte Clinic Pack, A2, 200 капсул + EQUIA Forte Coat, 4 мл Код 35905

 • 15 399грн
Немає в наявності
Реставраційний склоіономерний цемент для виконання самостійних реставрацій порожнин I та II класів. Вирізняється надзвичайною міцністю, прозорістю та високим рівнем фторовиділення. Випускається лише в капсульній версії.
 • Опис

  EQUIA Forte Fil – інноваційний склоіономерний цемент (вперше використана СклоГібридна технологія) для всіх вікових груп. Надзвичайна естетичність розширить ваші реставраційні можливості для жувальних зубів, задовольняючи усі очікування ваших пацієнтів. Базуючись на системі EQUIA, що клінічно перевірена протягом 10 років, EQUIA Forte пропонує чудове рішення для ваших щоденних завдань.

  EQUIA Forte Fil – це швидкотвердіючий естетичний реставраційний цемент, з підвищеними фізичними властивостями, розроблений завдяки новій СклоГібридній технології. Нове ультрадрібне та високоактивне скло однорідно розповсюджене разом із склоіономерними наповнювачами для того, щоб прискорити та поліпшити формування матриці після змішування. Ця інноваційна СклоГібридна технологія формує набагато міцнішу структуру з кращими фізичними властивостями, зносостійкістю та виділенням фтору.

  Завдяки EQUIA Forte Coat, що є тонким, текучим та блискучим покриттям, була покращена прозорість та естетичність. Поєднавши хімію нового мономеру з запатентованою GC технологією монодисперсного нанонаповнення, EQUIA Forte Coat завершує реставрацію. EQUIA Forte Coat наноситься пензликом та полімеризується світлом, щоб сформувати надстійке самоадгезивне ламінуюче покриття, що забезпечує гладку, щільну поверхню з винятковою міцністю та вражаючою зносостійкістю.

  Властивості та переваги

  ✔ Не потребує нашарування, не липкий, пакуємий, гарно адаптується до стінок порожнини
  ✔ Завдяки майже відсутній усадці EQUIA Forte Fil можна назвати справжнім реставраційним матеріалом, що вноситься однією порцією навіть у глибокі порожнини
  ✔ Використання кофердаму необов’язкове, а хімічна адгезія відміняє складну процедуру бондингу
  ✔ Більше немає потреби у стомлюючому фініруванні та поліруванні, оскільки необхідний лише один шар EQUIA Forte Coat
  ✔ Міцність склоіономерного цементу, що підвищується з часом завдяки унікальному ефекту дозрівання від контакту зі слиною
  ✔ Надзвичайна для склоіономерного цементу прозорість
  ✔ Значно підвищений рівень фторовиділення
  ✔ Висока рентгеноконтрастність

  Випускається лише у капсульній версії, оскільки саме гарантія точного дозування, якісного перемішування та зручного внесення дозволяє досягти найкращого ефекту від застосування склоіономерних цементів і стала запорукою такого фундаментального прориву в галузі терапевтичної стоматології.

  Виробник GC
  Артикул 35905
  Відтінок A2
  Упаковка Капсули А2, 200 капсул x 0.14 мл; EQUIA Forte Coat,4 мл
  Форма випуску Капсула
  Робочий час 1 хв 15 сек
  Спосіб змішування Міксер
  Повний час затвердіння 2 хв
  Спосіб затвердіння Хімічний

  Документи

 • Характеристики
  Назва матеріалу
  EQUIA Forte
  Форма випуску
  Капсули
  Відтінок
  A2
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід