ENDO-FILL порошок 15 г Код 4847

 • 1 081грн
Немає в наявності

Рентгеноконтрастний матеріал для постійного пломбування кореневих каналів. Містить дексаметазон. Має протизапальну, антисептичну та бактерицидну дію.

 • Опис

  Endofill - рентгеноконтрастний матеріал з дексаметазоном для остаточного пломбування кореневих каналів.

         Препарат має високу біотолерантностью до тканин і забезпечує протизапальну, антисептичну і бактерицидну дії. До затвердіння паста проникає в найтонші відгалуження основного каналу і зберігає терапевтичний ефект протягом лікування і до остаточного затвердіння. Постійна пломба не дає усадки і не резорбується.

  Показання

         Постійне пломбування кореневих каналів.

  Вказівки щодо застосування

  1. Девіталізірованних і видалити пульпу.
  2. Ретельно очистити канал і просушити.
  3. Змішати порошок з рідиною протягом 80 сек. до отримання пасти необхідної консистенції (рекомендований співвідношення порошок / рідина - 4/1).
  4. Внести пасту в канал за допомогою каналонаповнювача. Повністю заповнити канал, уникаючи утворення повітряних бульбашок і виходу складу за верхівку кореня.
  5. Час затвердіння: 2-3 години в залежності від температури повітря, вологості і пропорції змішуються компонентів.

  Попередження

         Містить токсичний при вдиханні та ковтанні полиоксиметилен. При контакті зі шкірою може викликати подразнення. При попаданні в очі ретельно промити проточною водою. При ковтанні випити велику кількість води, звернутися до фахівця.

  Примітка

         Застосування препарату в якості герметика з гуттаперчівимі штифтами дає кращі результати при лікуванні як пульпітів, так і періодонтитів в порівнянні з методикою пломбування каналів тільки пастою.

  Характеристики
  Виробник PD
  Артикул 4847
  Спосіб змішування Ручний
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід