Аксесуари

120 товарів
988грн

Матрична система для реставрацій ІІ класу. Набір складається з 50 контурних секційних матриць UNIMATRIX і 2 посилених фіксувальних кілець UNIMATRIX R різної жорсткості з 8 насадками.

185грн

Клини дерев'яні фіксуючі асорті: оранжеві (супертонкі суперкороткі) - 100 шт., белі (тонкі короткі) - 100 шт., жовті (тонкі довгі) - 50 шт., сині (середні короткі) - 50 шт., рожеві (середні довгі) - 50 шт., фіолетові (товсті довгі) - 50 шт.

1 360грн

Матрична система для реставрацій ІІ класу. Набір складається зі 100 контурних секційних матриць UNIMATRIX і 2 посилених фіксувальних кілець UNIMATRIX R різної жорсткості з 8 насадками.

92грн

Матриці формовані для молярів виготовлені з поліестеру. Призначені для виконання реставрацій II класу. Рекомендується використовувати разом з тримачем для матриць типу TOFFLEMIRE.

848грн

Пластикові штрипси різного ступеня абразивності. Призначені для апроксимального оконтурювання реставрацій із склоіономерних та композитних матеріалів, фінірування та полірування апроксимальних поверхонь. Особливо тонкі, гнучкі та міцні.